yabancı dizi izle
Kesinlikle, Belki afiş HEMEN İZLE
Oyuncular tümü
10 / 10
2 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Kesinlikle, Belki - Definitely, Maybe

ABD - Fransa - İngiltere - dakika - Komedi | Dram - tümü
Konusu

Ryan Reynolds, otuzlu yaşlarda Manhattın'lı, eşinden boşanma arifesinde, birlikte yaşadağı on yaşındaki kızıMaya'nın (Abigail Breslin), evliliğinden önceki yaşamanı merak etmesi üzerine sorduğu sorularla, başından geçen üç nefis aşk hikayesini anlattığı Will Hayes karakterini canlandırıyor.

Maya (Abigail Breslin), annesi ile babasının nasıl tanıştıklarının hikayesini merak etmektedir. Will kızına, gerçek isimlerinin değiştirerek yaşadığı üç büyük aşkın hikayesini anlatır. Ve sonunda kızından hangisinin annesi olabileceğini tahmin etmesini ister. 

Annesi, Will'in kolejdeki sevgilisi, güvenilir kapı komşusu Emily (Elizabeth Banks) mi? Uzun süre en iyi arkadaşı, sırdaşı ve dostu olan politikadan hiç hazzetmeyen April (Isla Fisher) mı? Yoksa, hırslı gazeteci Summer (Rachel Weisz) mı? 

Belki Maya, babasının romantik bulmacasının parçalarını bir araya getirip aşkın büyüsü anlar? Belki Will'de kızı sayesinde, geri dönüş için kesinlikle çok geç olmadığı anlar ve belki de bu hikaye mutlu bir sonla biter..

Yorumlar
Spoiler Ekle
* Yorumlarınızın spoiler içeren kısmını butona tıklayarak [SPOILER] [/SPOILER] içine alın.
Gönder