yabancı dizi izle
Lolipop afiş HEMEN İZLE
Oyuncular tümü
10 / 10
3 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Lolipop - Hard Candy

ABD - dakika - Dram | Gerilim - tümü
Konusu

14 yaşında, zeki ve çekici bir genç kız olan Hayley (Ellen Page, X Men: Son Direniş) ve internette tanıştığı 30 yaşındaki moda fotoğrafçısı Jeff (Patrick Wilson, Tutku Oyunları), tanışmak üzere bir kafede buluşurlar. Aralarında yaşanan flörtleşme, onları daha da yakınlaştırarak Jeff in dairesine kadar götürür ve bu beklenmedik bir olayın başlangıcı olur...

Hayley, uzun süredir merak ettiği sırrı çözmek için Jeff in içkisine ilaç katar. Jeff ise kendine geldiğinde bağlanmış olduğunu görür. Hayley, Jeff in kendisinden önce de küçük kızları dairesine getirip getirmediğini ısrarla öğrenme çabasındadır. Günlerdir ortadan kaybolan Donna Mauer in tek şüphelisi olarak da Jeff i görmektedir. Jeff, inkar etse de, Hayley in elinde Internet ten öğrendiği ve Jeff e suçunu kabul ettireceği çok fazla ipucu vardır.

Genç oyuncu Ellen Page, arzu, sempati, korku ve şok gibi birbirinden çok farklı duyguları harmanlayarak muhteşem bir rol ile çıkıyor karşımıza. Bu psikolojik gerilimi seyrettikten sonra uzun süre kendinize gelemeyeceksiniz.

Yorumlar
Spoiler Ekle
* Yorumlarınızın spoiler içeren kısmını butona tıklayarak [SPOILER] [/SPOILER] içine alın.
Gönder