yabancı dizi izle
Rocky 3 afiş HEMEN İZLE
7.0 / 10
2 oy
Oy vermek için üye olmalısınız

Rocky 3 - Rocky 3

ABD - dakika - Aksiyon | Dram - tümü
Konusu

Rocky, en güçlü düşmanı olan Mr. T! tarafından canlandırılan vahşi Clubber Lang ile savaşıyor. Serisinin en heyecanlı ve hızlı versiyonlarından biri olan bu filmde Sylvester Stallone, hem yazar, hem de yönetmen ve oyuncu olarak rol alıyor. 

Rocky Balboa (Stallone), dövüşerek insanların kalbini kazanırken hayat bundan daha güzel olamazdı. Arka arkaya on tane maçı kazanır. Bunun sonucunda çok yüksek rakamlı anlaşmalara imza atar ve dünyaca ünlü olur. Fakat Clubber Lang, onu küçük düşürerek yenince, eski gücünü kaybettiği anlaşılır. Eldivenlerini rafa kaldırıp, bu işlerden çekilmeyi düşünen Rocky Balboa'yı eski düşmanı Apollo Creed (Carl Weathers) ringleri bırakmaması için teşvik eder. Creed'in yardımıyla Rocky, Dünya Ağır Siklet Şampiyonası'nda Lang ile yüzleşerek tekrar "Eye of the Tiger" ünvanını kazanmaya çalışır.

Talia Shire, Birgess Meredith, Burt Young ve Hulk Hogan gibi oyuncuların güçlü performanslar sergilediği bu filmde macera, komedi ve duygu yüklü bir insan dramasına tanık olacaksınız.

Yorumlar
Spoiler Ekle
* Yorumlarınızın spoiler içeren kısmını butona tıklayarak [SPOILER] [/SPOILER] içine alın.
Gönder